V současné době je ruský trh uvádí poměrně velké zásoby

V současné době je ruský trh uvádí poměrně velké zásoby skříně kupé různých výrobců. Jedním z hlavních rozdílů těchto návrhů je posuvný systém se používá k výrobě posuvnými dveřmi skříně prostoru.

Bohužel, někteří bezohlední prodejci nabízejí levnější analogy, vydávat je za původním systému. Tento článek se bude dát nějaké doporučení, jak se nenechají oklamat a odlišit originál od padělku.

Za prvé, trochu se zabývá terminologií:

Původní skříň kupé – používá se při výrobě posuvný systém ze známé značky. V Rusku se jedná o Raumplus a Komandor. Jiní výrobci posuvné systémy jsou méně známé, a proto v naší zemi jen zřídka padělané.

Analogy – posuvný systém méně známých výrobců, „velmi podobné“ na výrobky známých značek. Na ruském trhu existuje spousta „klonů“ z populární řady 751 systém Raumplus čínské, turecké a domácí výroby. Všechny z nich mají malé rozdíly v konfiguračních profilů a barev. Mnoho z „analogu“ není o mnoho horší než „původní“ kvalitu a lepší než jejich nižší ceně, ale horší ve věcech prestiže, i když to má jen malý vliv na funkčnost hotového výrobku.

Padělky – skříně kupé, z posuvných systémů, čínské, turecké, nebo tuzemské produkce, podobně jako originál, který bezohlední prodejci se snaží vydávat za výrobky známých značek. Je třeba poznamenat, že toto opatření je v rozporu s „zákon o ochraně práv spotřebitelů“ (článek o poskytování spolehlivých informací o výrobku) as největší pravděpodobností spadá do „trestní zákoník“ (podvod). Případy padělků samotných posuvných systémů (podobně jako padělání alkoholu produktů, potravin nebo automobilové díly) v Rusku dosud nebyl zaznamenán.

Nyní několik tipů:

Pokud si upřímně říci, že skříň je vyrobena z profilů podobných jakýmkoliv známým posuvného systému, pak poslouchat klady a zápory návrhu a odvážně rozhodování o koupi.

V naší společnosti si můžete koupit jak původní skříně kupé těchto světoznámých značek jako Raumplus a KOMANDOR a jejich kvalitativní analogů s posuvnými Aristo Systems (Čína), a Classik Classik Dřevo (Rusko).

Pokud jste se vloudila pochybnost o pravosti, něco odlišit padělek od originálu, můžete z následujících důvodů:
Konfigurace a geometrie profilů, kvalita barvami.

Bohužel, tato metoda je vhodná pouze pro osobu se dobře vyznají v posuvné systémy a prakticky k ničemu pro obecné spotřebitele, protože Na rozdíl od profilů mohou být velmi malé.
Váleček pro posuvné dveře představí zbrusu známých značek (vyshtampovka) název výrobce.

Chtěl vidět na video a uvidíte, co je na ní napsáno. A jednoznačně doporučujeme to dvakrát: při objednávce skříň v obchodě, nebo v místě prodeje, a když je namontován na rovině. V těchto případech budete dvakrát chránit v obchodě budete zjistit, zda existuje taková značka firmy, i doma – co to je, že jste přinesli.

Reklamy